PAR GĀZI

Bieži uzdoti jautājumi

Kāpēc aprīkot auto ar gāzes iekārtu?

  • Ekonomija
  • Drošība
  • Uzticamība
  • Ekoloģija

Autogāzes iekārtas uzstādīšanai ir neskaitāmas priekšrocības. Autogāze ļauj ietaupīt aptuveni 40% degvielas izdevumus, neietekmējot dzinēju un krietni samazina kaitīgus izmešus.

Kā pārbaudīt vai mans auto ir piemērots aprīkošanai ar gāzes iekārtu?

Aprīkot ar autogāzi var gandrīz jebkuru auto. Lūdzu sazinieties ar mums lai noskaidrotu kāda sistēma ir piemērotaka jūsu auto.

Vai autogāzes iekārta ir droša?

Daudzi autovadītāji baidās no autogāzes iekārtas, jo uzskata, ka avārijas gadījumā gāzes tvertne var uzsprāgst. Tomēr šādas bažas nav pamatotas, un gāzes tvertnes sprādziena risks  ir niecīgs, salīdzinot ar parasto degvielas tvertni.
Pat ļoti spēcīgas sadursmes gadījumā gāzes tvertne paliek vesela, jo tiek izgatavota no daudz spēcīgāka materiāla nekā tradicionālās benzīna tvertnes. Turklāt pareizi uzstādītās autogāzes sistēmās ugunsgrēka gadījumā drošības vārsts kontrolēti atveras un aizsargā tvertni no bojājumiem, samazinot iekšējo spiedienu.

Cik ilgi kalpo autogāzes sistēma?

Katrs autogāzes sistēmas komponents regulāri jāpārbauda. Turklāt ir ļoti svarīgi atcerēties, ka gāzes tvertni ik pēc 10 gadiem nepieciešams pārsertificēt vai nomainīt. Ja savlaicīgi un profesionāli veiksiet sistēmas apkalpošanu, gāzes sistēma strādās tikpat ilgi, cik auto.

Kādu autogāzes iekārtu izvēlēties – lētāku vai dārgāku?

Uz šo jautājumu viennozīmīgas atbildes nav. Pats galvenais ir izvēlēties sistēmu, kas ir piemērota tieši jūsu auto.

Cik bieži jāveic autogāzes sistēmas pārbaude?

Lai atbildētu uz šo jautājumu vispirms jāpiemin, ka katrus 10 000 km jāmaina sistēmas filtrs. Līdz ar filtra maiņu būtu labi veikt arī pārbaudi. Tāpēc mēs iesakām veikt pārbaudi ik pēc 10 000 km, neskatoties uz to ka daži servisi to dara tikai ik pēc 20 000 km.

Vai autogāzes sistēmas uzstādīšana atmaksāsies?

Agri vai vēlu praktiski jebkura autogāzes sistēma atmaksājas. Tas ir atkarīgs no tā, cik ilgi plānojat braukt ar šo auto un cik daudz nobrauksiet. Labajā pusē ir pieejams kalkulātors, kas ļaus jums saprast cik ātri Jūsu ieguldījumi auto pārbūvē atmaksāsies.

 

  Vai gāzes iekārta bojā dzinēju?

Autogāze dzinēju nebojā, dzinēju var bojāt nepareiza uzstādīšana un noregulēšana. Katram autovadītājam jāatceras, ka uzstādīšanu jāveic pieredzējušā un profesionālā servisā.

Ja neredzat atbildi uz savu jautājumu, lūdzu sazinieties ar mums!